ثبت‌نام ۱۰۰هزار واحد صنفی در سامانه سلامت در سطح استان آذربایجان‌غربی

ثبت‌نام ۱۰۰هزار واحد صنفی در سامانه سلامت در سطح استان آذربایجان‌غربی
دیدار «خسروپور» سرپرست فرمانداری با «مینایی» مدیرگروه بهداشت محیط و حرفه‌ای معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی ارومیه

🔹 دیدار «خسروپور» سرپرست فرمانداری با «مینایی» مدیرگروه بهداشت محیط و حرفه‌ای معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی ارومیه

▫️▫️ ثبت‌نام ۱۰۰هزار واحد صنفی در سامانه سلامت در سطح استان آذربایجان‌غربی

✍️ به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان، جلسه‌ای با محوریت پایش محیطی در راستای اجرای گام دوم فاصله‌گذاری اجتماعی با حضور «خسروپور» سرپرست فرمانداری، «مهندس مینایی» مدیر گروه بهداشت محیط و حرفه‌ای معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی ارومیه، «دکتر سلطانی» رییس مرکز بهداشت شهرستان بوکان و کارشناسان فرمانداری و مرکز بهداشت در روز پنج‌شنبه، مورخ ۱۸ اردیبهشت ماه ۱۳۹۹ در محل فرمانداری شهرستان بوکان برگزار گردید.

🔸 در این جلسه «مینایی» ضمن تاکید بر لزوم ثبت‌نام تمام صنوف در سامانه سلامت بر تدوین و تهیه الزامات بهداشتی برای همه صنوف و صنایع اشاره کرد و گفت: تاکنون نزدیک ۱۰۰هزار واحد صنفی در سطح استان نسبت به ثبت‌نام در سامانه سلامت اقدام نموده‌اند.
▫️وی با بیان اهمیت ثبت‌نام و لزوم رعایت دستورالعمل‌های تعریف شده برای هر واحد صنفی، نسبت به عدم رعایت این موضوع توسط واحدهای صنفی متخلف از این امر هشدار داد.

🔸 در ادامه جلسه «خسروپور» سرپرست فرمانداری ضمن بیان وضعیت موجود و ارائه گزارشی از اقدامات صورت گرفته، عادی تلقی کردن اوضاع توسط شهروندان و عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی را خطرناک عنوان نمود و گفت: بزرگترین نگرانی ما عادی شدن اوضاع از نگاه مردم است.
▫️ سرپرست فرمانداری بر ضرورت اتخاذ تمهیدات و پیش‌بینی‌های لازم در صورت شیوع و طغیان دوباره بیماری در آینده تاکید کرد و نقش آموزش همگانی در این خصوص را پر اهمیت و حیاتی برشمرد.
▫️ در خاتمه «خسروپور» بر لزوم آمادگی حوزه سلامت و همراهی عموم مردم در جهت رعایت موازین بهداشتی با هدف قطع زنجیره بیماری، برنامه‌ریزی و آمادگی‌های لازم در صورت بروز موج دوم بیماری و تشدید آموزش و اطلاع رسانی تاکید نمود.

🔹«روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان»