نشست هم اندیشی با اعضای کمیسیون بانوان شورای اسلامی شهر بوکان و هیات همراه

نشست هم اندیشی با اعضای کمیسیون بانوان شورای اسلامی شهر بوکان و هیات همراه

✍️ به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان، روز پنج‌شنبه (۹۹/۰۷/۲۴) نشست‌هم‌اندیشی با محوریت مسائل و مشکلات حوزه بانوان شهرستان با حضور امام جمعه، فرماندار شهرستان بوکان، نماینده مردم فهیم بوکان در مجلس شورای اسلامی، اعضای کمیسیون بانوان شورای اسلامی شهر بوکان و هیات همراه در محل فرمانداری شهرستان برگزار گردید.

🔹مهندس «امین‌زاده» در دیدار با اعضای کمیسیون بانوان شورای اسلامی شهر بوکان وجود شورای اسلامی شهر و شهردار بوکان را نقطه قوتی برای شهر بوکان عنوان نمود و افزود: خوشبختانه اقدمات و عملکرد خوب شورای اسلامی و شهرداری موجب رضایتمندی مردم شده است و در این حوزه دغدغه خاصی نداریم.

▫️فرماندار شهرستان بوکان با اشاره به نقش حیاتی زنان در پیشبرد و توسعه شهرستان، اظهار داشت: زنان به لحاظ حقوق اجتماعی، فرهنگی و سیاسی تفاوتی با مردان ندارند و آنچه برای من اهمیت دارد توانمندی، تخصص و لیاقت آن‌هاست.

▫️وی ادامه داد: تلاش خواهیم نمود در سطوح مدیریتی و تصمیم گیری‌های کلان شهری بیشتر از ظرفیت و پتانسیل‌های بانوان مستعد و توانمند شهرستان بهره گیریم.

🔹نماینده مردم بوکان در مجلس شورای اسلامی نیز با بیان اینکه بانوان توانمندی شهرستان بایستی عهده‌دار مسئولیت‌های خطیر و کلان شهری باشند، گفت: از حضور بانوان مستعد شهرستان در همه حوزه‌ها حمایت خواهم کرد.

▫️«حبیب‌زاده» عنوان نمود: بعنوان دلسوز جامعه بانوان پیگیر حقوق و امورات آن‌ها خواهم بود. وی با اشاره به ارزش و جایگاه زنان گفت: هر انسان موفق، ارزشمند و مورد احترام در هر جامعه‌ای در دامان بانوان تربیت و پرورش یافته‌ است.

▫️ وی در پایان سخنانش از تعامل خوب و سازنده اعضای شورای اسلامی شهر و شهرداری بوکان قدردانی نمود و گفت: تعامل خوب و دوسویه بانوان عضو شورای اسلامی با سایر اعضا و شهردار بوکان ستودنی است و امیدوارم کماکان ادامه داشته باشد چرا که شهر ما نیازمند این تعامل در جهت تداوم آرامش و توسعه بیشتر است.

🔹«لیلا احمدی‌اقدم» عضو شورای اسلامی شهر بوکان در این جلسه ضمن معرفی ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های بالای بانوان شهرستان بوکان، با ابراز گلایه‌مندی از حضور کم رنگ بانوان خواستار بهره‌گیری و استفاده از آن‌ها در سطوح مختلف مدیریتی جامعه شد و گفت: انتظار داریم نگاە‌ها تغییر و اقدامات موثرتری صورت گیرد.

▫️عضو شورای اسلامی شهر بوکان با اشاره به عملکرد اعضای شورای اسلامی شهر بیان نمود: خوشبختانه تعامل بسیار سازنده‌ای با سایر اعضای شورای و شهرداری بوکان داشته ایم. وی ضمن تقدیر و ابراز رضایت از عملکرد شهرداری بوکان ادامه داد: نقش شوراهای اسلامی شهر بوکان با توجه به تعامل خوب و سازنده که داشته‌اند انکارناپذیر است.