برگزاری جلسه کارگروه اقتصاد، اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان بوکان

برگزاری جلسه کارگروه اقتصاد، اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان بوکان

✍️ به گزارش عمومی فرمانداری شهرستان بوکان، جلسه کارگروه اقتصاد، اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان بوکان با حضور «خسروپور» سرپرست فرمانداری، «حاج انور حبیب‌زاده» نماینده مردم فهیم شهرستان بوکان در مجلس شورای اسلامی، «آمیان» مدیر کل اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان آذربایجان غربی و هیات همراه، رئیس شورای اسلامی شهر، شهردار بوکان، بخشدار سیمینه و مدیران و روسای ادارات و بانک‌های عضو کارگروه در روز پنج شنبه مورخ ۹ مردادماه ۱۳۹۹ در محل فرمانداری شهرستان بوکان برگزار گردید.

🔹سرپرست فرمانداری شهرستان بوکان در جلسه کارگروه اقتصاد، اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان ضمن تبریک به مناسبت فرارسیدن عید سعید قربان، حادثه تصادف دلخراش روز گذشته که باعث از دست دادن اعضای یک خانواده عزیز ساکن روستای داشبند شد را به تمامی مردم شهرستان تسلیت گفت و گفت هم اکنون اکیپی استانی  در سطح شهرستان مسئول بررسی این مساله هستند  و لازم است در اسرع وقت تصمیمات اساسی اتخاذ شود . وی در ادامه  توضیحاتی در خصوص مهمترین مسائل و مشکلات شهرستان بوکان در حوزه اشتغال و سرمایه‌گذاری بیان نمود.

▫️«خسروپور» با اشاره به شرایط خاص شهرستان بوکان همچون مهاجرپذیری و آمار بالای بیکاری، مخصوصاً بیکاری جوانان، خواستار توجه ویژه به  تخصیص منابع و تسهیلات اشتغال‌زایی در سطح استان شد. وی در ادامه توضیحاتی در خصوص مهمترین طرح‌هایی که به دلیل نبود منابع مالی دچار مشکل شده اند ارائه داد و اظهار داشت: مجتمع صنوف آلاینده ژینگه پاریز، کارخانه بازیافت زباله شهرداری بوکان و اختصاص اعتبار برای راه‌اندازی مشاغل خانگی از مهمترین این طرح‌ها می‌باشند که لازم است در کوتاه مدت پیگیری و رفع شوند.

▫️سرپرست فرمانداری شهرستان بوکان در خاتمه توضیحاتی در خصوص مشکلات ناشی از شیوع بیماری کرونا برای بیشتر مشاغل سطح شهرستان ارائه داد و عنوان نمود: بایستی تمامی ادارات و بانک‌ها نهایت همکاری را برای پرداخت تسهیلات به مشاغل آسیب‌دیده از کرونا داشته باشند و گزارش عملکرد را ارائه دهند.

🔸 «روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان»