دیدار فرماندار شهرستان بوکان با مدیر آب و فاضلاب شهرستان و هیات همراه

دیدار فرماندار شهرستان بوکان با مدیر آب و فاضلاب شهرستان و هیات همراه

✍️به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان، روز دوشنبه (۹۹/۰۶/۳۱) «خدایاری» مدیر آب و فاضلاب شهرستان و هیات همراه با مهندس «امین‌زاده» فرماندار شهرستان بوکان دیدار و ضمن تبریک انتصاب وی به این سمت، گزارشی از  نحوه تولید، توزیع آب شرب مخازن موجود، منابع تامین آب در شهر و روستا ارائه نمود.

🔹در این دیدار مدیر آب و فاضلاب شهرستان ضمن اشاره به مهاجرپذیری بوکان، افزایش جمعیت و همچنین سطحی بودن لایه آبدار سیمینه رود گفت: شهرستان بوکان دارای منابع تامین آب مطمئن و پایداری نبوده و بایستی حتما از طریق زرینه رود تامین گردد.

▫️وی افزود: دو پروژه بسیار مهم در این راستا جزو پروژه های ملی تعریف شده که یکی مدول دوم آبرسانی بوکان برای تامین آب پایدار و باکیفیت شهری و دیگری آبرسانی به مجتمع ١٦٥ روستایی می باشد و هر دو پروژه فعال است.

▫️ وی ادامه داد: پیشبرد اهداف پیش بینی شده در این پروژە‌ها و بهرە‌برداری از آنها مستلزم توجه و تخصیص اعتبارات ویژه می باشد.

🔹مهندس «امین زاده» فرماندار شهرستان بوکان ضمن اشاره به اینکه در آینده‌ای نزدیک از پروژه‌های شهرستان و میزان پیشرفت آنان بازدید بعمل خواهد آورد، افزود: پیگیر اخذ اعتبارات مربوطه خواهند بود.

▫️وی ادامه داد: برای پروژه‌های ملی حتما از توانمندی‌ها و ظرفیت‌های نماینده شهرستان در این راستا بهره خواهند برد.


🔸 «روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان»