جلسه بررسی درخواست‌های توسعه بخش کشاورزی

جلسه بررسی درخواست‌های توسعه بخش کشاورزی در شهرستان بوکان با حضور مشاور قائم مقام وزیر جهاد کشاورزی در امور حقوقی و مجلس

✍️ به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان، روز چهارشنبه (۹۹/۱۱/۰۸) جلسه‌ بررسی درخواست‌های توسعه بخش کشاورزی شهرستان بوکان با حضور «امین‌زاده» فرماندار بوکان، «رحیمی» مشاور قائم مقام وزیر جهاد کشاورزی در امور حقوقی و مجلس و هیات همراه، رییس جهاد کشاورزی شهرستان، جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی و نمایندگان بخش کشاورزی در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

🔹«محمد امین‌زاده» فرماندار بوکان با اشاره به پتانسیل ‌های بسیار خوب کشاورزی و دامداری و وجود نیروی انسانی مجرب در بخش کشاورزی گفت: بوکان قطب مهم تولید محصولات کشاورزی در آذربایجانغربی است و با تولید ۱۳۰ هزارتن گندم در سال، مقام نخست استان را دارد.

▫️وی ادامه داد: انتظار داریم سفر هیات وزارت جهاد کشاورزی باعث رفع بخشی از مشکلات بخش کشاورزی و دام شهرستان شود و این هیات نگاه ویژه‌ای به شهرستان داشته باشند.

🔹 «رحیمی» مشاور قائم مقام معاون وزیر در امور حقوقی و مجلس و رئیس هیات همراه ضمن اشاره به قابلیت‌های بخش کشاورزی به دغدغه‌های شهرستان در این خصوص پرداخت.

🔹در ادامه این جلسه مشاور و معاون آب و خاک در سامانه نوین، مدیرگروه صنایع تبدیلی محصولات باغی وزارت جهاد کشاورزی، مشاور و معاون وزیر در امور تغذیه دام و دیگر مسوولان وزارت جهاد کشاورزی به تشریح بازیدهای خود از بخش های دام و کشاورزی این شهرستان پرداختند.

🔹لازم به ذکر است قبل از جلسه از ساختمان مرکز جهاد کشاورزی سیمینه، پروژه آبیاری دشت رحیم‌خان، کارخانه رب گوجه‌فرنگی سیمینه، کارخانه لبنیات آندو و کارخانه تولید قطعات پلاستیکی گلخانه‌ها و مرغداری‌ها در شهرک صنعتی و سایت گلخانه‌ای سریل‌آباد بازدید صورت گرفته بود.

@Farmandaribukan1