برگزاری مراسم تکریم آقای علیرضا نوروزی و معارفه آقای یعقوب محمد خواه به سمت رئیس دادگستری بوکان

برگزاری مراسم تکریم  آقای علیرضا نوروزی و معارفه آقای یعقوب محمد خواه به سمت رئیس دادگستری بوکان
سرپرست فرمانداری شهرستان بوکان : رضایت مردم بزرگترین پاداش برای کسانی است که مسئولیت دارند و مسئولین در هیچ شرایطی نباید مردم را فراموش کنند چرا که مردم میتوانند به آنها عزت بدهند و میتوانند عزت را از آنها بگیرند.

 برگزاری مراسم تکریم آقای علیرضا نوروزی و معارفه آقای یعقوب محمد خواه به سمت رئیس دادگستری بوکان

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری بوکان مراسم تکریم آقای علیرضا نوروزی و معارفه آقای یعقوب محمد خواه به سمت رئیس دادگستری با حضور امام جمعه، سرپرست فرمانداری شهرستان بوکان، رئیس کل دادگستری استان آذربایجان غربی و هیات همراه، اعضای شورای تامین، بخشدار سیمینه، اعضای شورای اسلامی شهر بوکان و سیمینه و اعضای شورای اداری در محل دادگستری روز شنبه ۴ آبانماه ۹۸ برگزار گردید.

 در این مراسم سرپرست فرمانداری شهرستان بوکان با اشاره به اینکه مسئولیت امتیاز نیست بلکه فرصت است و باید از این فرصت ها در خدمت به مردم گام برداریم اظهار داشت: رضایت مردم بزرگترین پاداش برای کسانی است که مسئولیت دارند و مسئولین در هیچ شرایطی نباید مردم را فراموش کنند چرا که مردم میتوانند به آنها عزت بدهند و میتوانند عزت را از آنها بگیرند.

 خسروپور در ادامه ضمن تقدیر از خدمات آقای نوروزی برای آقای محمد خواه رئیس جدید دادگستری آرزوی موفقیت کرد و در پایان خواستار توجه ویژه مسئولان قضائی استان به‌شهرستان‌ به تناسب جمعیت و شرایط خاص آن شد .