برگزاری پنجاه و دومین جلسه ستاد استانی مقابله و مدیریت بیماری کرونا

برگزاری پنجاه و دومین جلسه ستاد استانی مقابله و مدیریت بیماری کرونا
در ادامه این جلسه سرپرست فرمانداری ضمن ارائه گزارشی از عملکرد شهرستان، از افزایش تعداد قابل توجه استفاده‌کنندگان از ماسک در سطح شهرستان خبر داد و گفت: افزایش تقاضا و استفاده از ماسک باعث کمبود آن در سطح شهرستان شده است. وی در ادامه خواستار چاره‌اندیشی جهت رفع کمبود ماسک شد.

برگزاری پنجاه و دومین جلسه ستاد استانی مقابله و مدیریت بیماری کرونا

✍️ به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان، پنجاه و دومین جلسه ستاد استانی مقابله و مدیریت بیماری کرونا با حضور «خسروپور» سرپرست فرمانداری، مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان بوکان و فرمانداران سراسر استان بصورت ویدیوکنفرانس در روز شنبه، مورخ ۲۱ تیرماه ۱۳۹۹ برگزار گردید.

🔹استاندار آذربایجان غربی در جلسه ستاد استانی مقابله و مدیریت بیماری کرونا با انتقاد از نحوه اجرا و نظارت بر محدودیت‌های کرونایی در استان، گفت: محدودیت های ابلاغی برای کاهش ابتلا به کرونا است، اما متاسفانه شاهد آن هستیم که محدودیت ها در بسیاری از مکانها به درستی اجرا نمی شوند.

▫️شهریاری ادامه داد: فرمانداران باید علاوه بر بازدیدهای میدانی از صنوف و ادارات، با تشکیل تیم‌های ویژه در سطح شهر و روستاها بر روند کامل اجرای محدودیت ها نظارت جدی داشته و با متخلفین برخورد نمایند

▫️وی افزود: اگر محدودیت ها به درستی اجرا نشود زنجیره انتقال بیماری کرونا قطع نمی شود و آمار ابتلا هر روز بیشتر خواهد شد.

▫️رئیس ستاد استانی مقابله و مدیریت بیماری کرونا، ممنوعیت برگزاری اجتماعات، عروسی و عزا، فعالیت باشگاه های ورزشی و رعایت دقیق دستور العمل های بهداشتی را مورد اشاره قرار داد و گفت: متاسفانه بخش زیادی از مردم ناقلین بی علامت هستند و در صورتی که از ماسک استفاده نکنند و دستورات بهداشتی را رعایت کنند باعث ابتلای جمعیت زیادی به کرونا می شوند.

▫️شهریاری بی تفاوتی و کرونا هراسی را دو خطر ویژه در راه مقابله با کرونا دانست و تصریح کرد: یکی از راهکارهای کاهش مراجعات مردم به ادارات و دستگاه های اجرائی توسعه دولت الکترونیک است و دستگاه های متولی باید نسبت به اجرای این امر اهتمام جدی داشته باشند.

🔹در ادامه این جلسه سرپرست فرمانداری ضمن ارائه گزارشی از عملکرد شهرستان، از افزایش تعداد قابل توجه استفاده‌کنندگان از ماسک در سطح شهرستان خبر داد و گفت: افزایش تقاضا و استفاده از ماسک باعث کمبود آن در سطح شهرستان شده است. وی در ادامه خواستار چاره‌اندیشی جهت رفع کمبود ماسک شد.

🔸 «روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان»