جلسه سرپرست فرمانداری با نماینده مردم فهیم بوکان در مجلس و مدیرکل سازمان فنی و حرفه‌ای استان آذربایجان‌غربی

جلسه سرپرست فرمانداری با نماینده مردم فهیم بوکان در مجلس و  مدیرکل سازمان فنی و حرفه‌ای استان آذربایجان‌غربی
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان، با حضور «حاج انور حبیب‌زاده» نماینده محترم مردم فهیم بوکان، «خسروپور» سرپرست فرمانداری، «عباسی» مدیرکل سازمان فنی و حرفه‌ای استان آذربایجان غربی، سرپرست بخشداری مرکزی و رییس سازمان فنی و حرفه‌ای شهرستان بوکان جلسه‌ای در روز پنج‌شنبه، مورخ ۵ تیرماه ۱۳۹۹ در محل فرمانداری بوکان برگزار گردید.

🔹 برگزاری جلسه سرپرست فرمانداری با نماینده مردم فهیم بوکان در مجلس و  مدیرکل سازمان فنی و حرفه‌ای استان آذربایجان‌غربی در خصوص مشکلات شهرستان

✍️ به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان، با حضور «حاج انور حبیب‌زاده» نماینده محترم مردم فهیم بوکان، «خسروپور» سرپرست فرمانداری، «عباسی» مدیرکل سازمان فنی و حرفه‌ای استان آذربایجان غربی، سرپرست بخشداری مرکزی و رییس سازمان فنی و حرفه‌ای شهرستان بوکان جلسه‌ای در روز پنج‌شنبه، مورخ ۵ تیرماه ۱۳۹۹ در محل فرمانداری بوکان برگزار گردید.

🔹 در ابتدای جلسه «خسروپور» ضمن تبریک انتخاب «حاج انور حبیب‌زاده» بعنوان عضو هیات رییسه و دبیر اول کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، ابراز امیدواری نمود انتخاب ایشان مایه خیر و برکت برای شهرستان بوکان باشد. وی در ادامه با اشاره به کمبود امکانات و منابع مالی با اشاره به ظرفیت و پناسیل بالای نیروی انسانی در شهرستان گفت: نیازمند حمایت‌های مالی جهت تجهیز کارگاه‌های آموزشی فنی و حرفه‌ای شهرستان با توجه به نیاز مردم شهرستان هستیم و فرمانداری آمادگی دارد از توسعه مهارت آموزی حمایت کند

🔹 در ادامه جلسه «حاج انور حبیب‌زاده» ضمن تشریح مطالبات و بیان کمبودهای شهرستان اظهار داشت: دایر نمودن مرکز ثابت آموزشی در سیمینه یکی از مطالبات بر حق شهرستان است. وی خواستار قول مساعد مسئولان استانی در خصوص تجهیز کارگاه‌های خیاطی، قالیباقی و کشاورزی در این مرکز شد.

🔹«عباسی» نگاه خوب مسئولان شهرستان بوکان به مهارت‌ آموزی و فنی و حرفه‌ای را ارزنده خواند و بیان کرد: با توجه به پتانسیل و توان نیروی انسانی شهرستان، حتما نگاه ویژه‌ای به بوکان خواهیم داشت و ابراز امیدواری کرد نشست بعدی ارائه گزارشی از عملکرد و نتایج مثبت این جلسه باشد.

🔹 در پایان مقرر گردید اعتبار مورد نیاز جهت نوسازی ساختمان مرکز آموزشی سیمینه توسط کمیته‌ برنامه‌ریزی شهرستان تامین و با همکاری شورا و شهرداری سیمینه انجام پذیرد و سازمان فنی و حرفه‌ای استان آذربایجان ‌غربی نسبت به تجهیز سه کارگاه خیاطی، قالیبافی و کشاورزی در سریعترین زمان ممکن اقدام نماید.

🔸 «روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان»