فرمانداری و مجموعه شورای اداری شهرستان پیگیری مشکلات و مطالبات تمامی سمن‌های شهرستان و حامی همه آن‌ها خواهند بود

فرماندار شهرستان بوکان در دیدار با اعضای انجمن حمایت از حیوانات بی‌پناه زیستن بوکان (به‌شدار)؛

فرمانداری و مجموعه شورای اداری شهرستان پیگیری مشکلات و مطالبات تمامی سمن‌های شهرستان و حامی همه آن‌ها خواهند بود

✍️ به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان، روز پنج‌شنبه (۹۹/۰۸/۰۱) اعضای انجمن حمایت از حیوانات بی‌پناه زیستن بوکان (به‌شدار) با مهندس «امین‌زاده» فرماندار شهرستان بوکان دیدار و به ارائه گزارش عملکرد و بیان مشکلات و مطالبات انجمن پرداختند.

🔹در ابتدای این دیدار خانم «محمدی» مدیرعامل انجمن حمایت از حیوانات زیستن (به‌شدار) ضمن بیان فعالیت و اقدامات انجام گرفته و تلاش‌های اعضای انجمن، به بیان پاره‌ای از مسائل و مشکلات و مطالبات خود از جمله لزوم همکاری و تامین منابع مالی جهت تسریع در انجام عقیم سازی سگ‌های بلاصاحب، افزایش وسعت پناهگاه و ایجاد محوطه حصارکشی شده در اطراف محل نگهداری سگ‌ها، لزوم فرهنگ سازی از تریبون‌های مختلف در جهت کاهش حیوان آزاری، نیاز به آب‌رسانی به محل نگهداری و ... پرداختند.

🔹در ادامه فرماندار شهرستان بوکان ضمن تمجید از فعالیت این انجمن و متفاوت و مفید نامیدن فعالیت آن، افزود: وجود سگ‌های بلاصاحب معضلی است که در بسیاری از شهرها با آن دست و پنجه نرم می کنند و فعالیت این انجمن جای تقدیر و قدردانی دارد.

▫️مهندس «امین‌زاده» درخصوص کمبود منابع مالی جهت بهبود خدمات‌رسانی در محل نگهداری سگ‌های بلاصاحب گفت: بایستی با توجه به محدودیت‌های منابع مالی ادارات در فکر ایجاد درآمد پایدار با بهره‌گیری از فکر و ایده‌های خلاقانه باشیم و در مسیر حل دائمی مشکلات موجود حرکت کنیم. وی کمک‌های غیرمالی را مهم قلمداد کرد و ادامه داد: ادارات مرتبط می‌توانند با در اختیار گذاشتن امکانات و نیروهای انسانی متخصص کمک حال انجمن باشند.

▫️وی در خاتمه ضمن اشاره به بازدید از محل نگهداری سگ‌های بلاصاحب در آینده‌ای نزدیک افزود: فرمانداری و مجموعه شورای اداری شهرستان پیگیری مشکلات و مطالبات تمامی سمن‌های شهرستان و حامی همه آن‌ها خواهند بود.

🔹 لازم به ذکر است انجمن حمایت از حیوانات بی‌پناه زیستن با مجوز فرمانداری در سال ۱۳۹۷ به ثبت رسیده است و در حوزه حمایت و نگهداری از حیوانات بلاصاحب فعالیت می نماید.

🔸 «روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان»