جلسه هم‌اندیشی نماینده مردم فهیم شهرستان بوکان و سرپرست فرمانداری با معاون مدیرکل آموزش و پرورش استان آذربایجان‌غربی

جلسه هم‌اندیشی نماینده مردم فهیم شهرستان بوکان و سرپرست فرمانداری با معاون مدیرکل آموزش و پرورش استان آذربایجان‌غربی
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان، با حضور «حاج انور حبیب‌زاده» نماینده محترم مردم فهیم بوکان، «خسروپور» سرپرست فرمانداری، «صمیمی» معاون مدیرکل آموزش و پروش استان آذربایجان غربی، سرپرست بخشداری مرکزی و مدیر آموزش و پرورش شهرستان بوکان جلسه‌ای در روز پنج‌شنبه، مورخ ۵ تیرماه ۱۳۹۹ در محل فرمانداری بوکان برگزار گردید.

🔹 برگزاری جلسه هم‌اندیشی نماینده مردم فهیم شهرستان بوکان و سرپرست فرمانداری با معاون مدیرکل آموزش و پرورش استان آذربایجان‌غربی

✍️ به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان، با حضور «حاج انور حبیب‌زاده» نماینده محترم مردم فهیم بوکان، «خسروپور» سرپرست فرمانداری، «صمیمی» معاون مدیرکل آموزش و پروش استان آذربایجان غربی، سرپرست بخشداری مرکزی و مدیر آموزش و پرورش  شهرستان بوکان جلسه‌ای در روز پنج‌شنبه، مورخ ۵ تیرماه ۱۳۹۹ در محل فرمانداری بوکان برگزار گردید.

🔹 در این جلسه «حاج انور حبیب‌زاده» پایه و اساس توسعه هر کشور را متکی بر آموزش و پرورش و جایگاه معلمان در آن جامعه عنوان کرد و اظهار داشت: ارزش و جایگاه معلمان بسیار بالاتر از وضعیت فعلی است و بعنوان نمایندگان مردم در مجلس از مطالبات معلمان و آموزش و پرورش حمایت می‌کنیم. وی در ادامه مشکلاتی از قبیل وضعیت معیشتی فرهنگیان، سرانه فضای آموزشی، کمبود تعداد معلم و نیروی متخصص در آموزش و پرورش، چند شیفته بودن مدارس را مطرح و خواستار پیگیری این مطالبات شد.

🔹 در ادامه جلسه سرپرست فرمانداری زیرساخت‌های آموزشی شهرستان را فرسوده و پایین‌تر از استانداردهای استانی عنوان کرد و ادامه داد: در حوزه نوسازی مدارس با مشکلات جدی مواجه هستیم و جدیت لازم جهت رفع نواقص در این حوزه مشاهده نمی‌گردد.

▫️«خسروپور» درخواست اصلی شهرستان را تکمیل و به پایان رساندن پروژه‌های نیمه تمام عنوان کرد و افزود: تعداد ۹ مدرسه نیمه تمام در سطح شهر بوکان وجود دارد که ۸ مورد آن با پیشرفت فیزیکی ۸۰٪ همراه است.

🔹 در پایان «صمیمی» معاون مدیرکل آموزش و پرورش استان آذربایجان‌غربی، شهرستان بوکان را دومین شهرستان بعد از خوی از نظر جذب و مشارکت خیرین برشمرد و قول مساعد دادند که پیگیری‌های لازم جهت تکمیل و به بهره‌برداری رسیدن ۸ مدرسه بوکان صورت پذیرد.

🔸 «روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان»