تعداد ۵۱ روستا شهرستان در حال گازرسانی است و تا پایان سال‌جاری به بهره‌برداری خواهند رسید/ درخواست پیمان‌سپاری تعداد ۲۲ روستای شهرستان/ گازرسانی یکی از دغدغه‌ها و الزامات شهرستان و تاکید بر پیگیری اج

در نشست با مدیرعامل شرکت گاز استان آذربایجان‌غربی مطرح شد؛

تعداد ۵۱ روستا شهرستان در حال گازرسانی است و تا پایان سال‌جاری به بهره‌برداری خواهند رسید/ درخواست پیمان‌سپاری تعداد ۲۲ روستای شهرستان/ گازرسانی یکی از دغدغه‌ها و الزامات شهرستان و تاکید بر پیگیری اجرای مصوبات و تعهدات شرکت گاز

✍️ به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان، جلسه‌ای با حضور امام جمعه، «خسروپور» سرپرست فرمانداری، «حاج انور حبیب‌زاده» نماینده مردم فهیم بوکان در مجلس شورای اسلامی، «شیخی» مدیرعامل شرکت گاز استان آذربایجان‌غربی و هیات همراه، شهردار و رییس اداره گاز بوکان در خصوص مسائل و مشکلات حوزه گازرسانی در روز چهارشنبه، مورخ ۸ مردادماه ۱۳۹۹ در محل سالن جلسات فرمانداری شهرستان بوکان برگزار شد و پس از بحث و گفتگوی حاضران تصمیمات به شرح ذیل اتخاذ گردید:

▫️۱. شرکت گاز استان نسبت به تسریع در عملیات گازرسانی به ۵۱ روستای در حال اجرا توسط پیمانکاران مربوطه مراتب را ابلاغ تا در سال‌جاری به بهره‌برداری برسند.

▫️۲. شرکت گاز استان نسبت به برگزاری مناقصه و تعیین پیمانکار، انجام پیمان سپاری ۲۲ روستای شهرستان (محورهای پاشبلاغ، جوانمرد، یاسی‌کند و ترکاشه)در سال‌جاری اقدام تا در دهه مبارک فجر سال ۱۳۹۹ کلنگ‌زنی شوند.

▫️۳. در خصوص علمک‌‌گذاری مناطق حاشیه‌ای شهر بوکان و دارای مصوبه ستاد بازآفرینی و مطرح در شورای عالی معماری و شهرسازی با تشکیل جلسه، نحوه صدور مجوز و راهکار قانونی شبکه‌گذاری، علمک‌گذاری، انشعابات و اشتراک پذیری با هماهنگی معاونت محترم هماهنگی امور عمرانی استانداری و سایر ادارت کل، فرمانداری، شهرداری و شورای اسلامی شهر بوکان هماهنگی و اقدامات لازم بعمل آید.

▫️۴. در خصوص گازرسانی به صنایع، مرغداری‌ها، دام و طیور، کارخانه آسفالت و کارخانه بازیافت و پسماند با حصول استعلامات قانونی، اقدامات لازم جهت تسریع در گازرسانی توسط شرکت گاز استان بعمل آید.

▫️۵. شرکت گاز استان نسبت به تعیین پیمانکار جهت حفره‌های خالی شبکه گاز شهری و روستایی در کوتاه‌ترین زمان ممکن اقدام و نتیجه را به فرمانداری اعلام نمایند.

▫️۶. شرکت گاز استان نسبت به تسریع در احداث ایستگاه تقلیل فشار CGS سوم شه ربوکان اقدامات لازم را با عنایت به نیاز و ضرورت بعمل آورد.

🔸 «روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان»

https://instagram.com/farmandaribukan

🌐 www.bookan-ag.ir