‍ برگزاری جلسه هم اندیشی با سازمانهای مردم نهاد شهرستان بوکان به مناسبت هفته مشارکت اجتماعی

‍  برگزاری جلسه هم اندیشی با سازمانهای مردم نهاد شهرستان به بوکان به مناسبت هفته مشارکت اجتماعی

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری بوکان جلسه هم اندیشی با سازمانهای مردم شهرستان به مناسبت هفته مشارکت اجتماعی با ریاست "خسروپور" سرپرست فرمانداری شهرستان بوکان و با حضور اعضای هیات نظارت بر سازمانهای مردم نهاد، اعضای سازمانهای مردم نهاد و مسئولین مربوطه روز پنجشنبه مورخ ۲۴ مرداد ماه ۹۸ در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید.

در این جلسه سرپرست فرمانداری شهرستان با اشاره به نامگذاری ۲۰ الی ۲۶ مرداد ماه به نام هفته مشارکت ها اظهار داشت: هدف از برگزاری جلسه تقدیر و تشکر از زحمات این سازمان ها ست که بدون هیچ چشم داشتی در راستای خدمت به مردم گام برمی دارند.

خسروپور با اشاره به اهمیت و جایگاه سازمانهای مردم نهاد و نقش تاثیر گذار آنها در روند اجرای مطلوبتر اهداف و برنامه های فرهنگی ،اجتماعی و زیست محیطی و ... اظهار داشت: سازمانهایی که در راه خدمت به مردم گام بر می دارند قدم هایشان مقدس است و وجود سازمانهای مردم نهاد یکی از مهمترین نیازهای جامعه بوده که پتانسیل و توانمندی آنها میتوان به توسعه و نیازهای جامعه بشری کمک شایانی بکند و رسالت دولت توسعه و تقویت این تشکل هاست.

شایان ذکر است در این جلسه مدیران تشکل ها دغدغه های خود را بیان نمودند و چند نفر از مدیران از عدم همکاری ادارات دولتی انتقاد و گلایه داشتند .