درخواست تجهیزات خط گرم توسط فرماندار شهرستان بوکان برای مدیریت توزیع برق بوکان

در مراسم افتتاحیه مانور جهادی تعمیرات و ساماندهی فیدرهای عمومی شهرستان بوکان مطرح شد؛

درخواست تجهیزات خط گرم توسط فرماندار شهرستان بوکان برای مدیریت توزیع برق بوکان

✍️به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان، امروز چهارشنبه، مورخ ۲۶ شهریورماه ۱۳۹۹ مانور جهادی تعمیرات و ساماندهی فیدرهای عمومی شهرستان بوکان با حضور امام جمعه، مهندس «امین زاده» فرماندار شهرستان بوکان، «حسن بگلو» مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی و جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی با رعایت تمامی دستورالعمل‌های بهداشتی و نکات امینی به مدت دو روز در شهرستان بوکان آغاز شد.

🔹فرماندار شهرستان بوکان در مراسم افتتاحیه مانور جهادی تعمیرات و ساماندهی فیدرهای عمومی شهرستان با اشاره به اقدامت خوب انجام شده در حوزه برق، بوکان را دارای شرایط خاص با توجه به وجود مشکلات حاشیه‌نشینی عنوان کرد و گفت: امیدواریم برگزاری این مانور نویدبخش شروع اقدامات موثر جهت رفع مشکلات این حوزه باشد.

▫️مهندس «امین زاده» در خاتمه درخواست تجهیزات خط گرم از مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی نمود که با موافقت  «حسن بگلو» همراه شد.

🔹به گفته مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی، این مانور به منظور افزایش رضایتمندی مشترکین، افزایش پایداری و قابلیت اطمینان شبکه‌های توزیع برق، کاهش خاموشی‌های ناخواسته این شهرستان و نیز افزایش تاب آوری شبکه توزیع برق در شهرستان بوکان برگزار می‌شود.

▫️طبق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته این مانور دو روزه بر روی ۷ فیدر و در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه مورخ ۲۶ و ۲۷ شهریور ماه با حضور ۲۰ اکیپ خط گرم و سرد متشکل از ۱۰۰ نفر نیروهای متخصص فنی و اجرایی از سطح استان انجام می‌شود.


🔸 «روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان»