جلسه ستاد تنظیم بازار و کارگروه آرد و نان

🔸 جلسه ستاد تنظیم بازار و کارگروه آرد و نان شهرستان بوکان با حضور «خسروپور» سرپرست فرمانداری، نماینده اداره اطلاعات، روسای ادارات تعزیرات حکومتی، صنعت، معدن و تجارت، اتاق اصناف، غله و خدمات بازرگانی، نماینده مرکز بهداشت و رئیس اتحادیه نانوایان در محل سالن جلسات فرمانداری شهرستان بوکان در روز دوشنبه، مورخ ۲۲ اردیبهشت ماه ۱۳۹۹ برگزار گردید.

✍️ به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان، در ابتدای این جلسه سرپرست فرمانداری شهرستان بوکان با اشاره به مشکلاتی که در سال جدید در زمینه افزایش غیرقانونی قیمت فروش شن و ماسه در سطح بسیاری از شهرستان‌ها و اعتراضات شهروندان وجود داشت اظهار داشت: خوشبختانه با تصویب نرخ فروش شن و ماسه توسط ستاد تنظیم بازار استان این مشکل رفع شده است و ماسه‌شویی‌ها برابر قیمت‌های جدید که ظرف یوم جاری از طرف اداره صمت اطلاع رسانی خواهد شد اقدام به فروش شن و ماسه می نمایند. وی بر لزوم رعایت قیمت های مصوب توسط تمامی ماسه‌شویی‌ها تاکید کرد و ادامه داد در صورت گران‌فروشی شهروندان می‌توانند با شماره تلفن‌هایی که در اطلاعیه اداره صمت درج می‌شود شکایات خود را مطرح نمایند.

🔸همچنین در این جلسه قیمت حمل شن و ماسه براساس کامیون‌های مختلف در سطح شهرستان تعیین گردید که این قیمت ها نیز به اطلاع عموم مردم خواهد رسید.

🔸«خسروپور» در ادامه توضیحاتی در خصوص مسائل و مشکلات حوزه آرد و نان ارائه داد و گفت: با توجه به حساسیت و اهمیتی که این حوزه دارد وظیفه تمامی مسئولین پیگیری رفع این مشکلات است.

🔸لازم به ذکر است در این جلسه مصوب گردید نانوایی‌های که نکات بهداشتی را رعایت نمی‌نمایند و یا دارای تخلفات صنفی هستند علاوه بر برخورد قانونی، سهمیه آرد آنها نیز کسر گردد و در صورت وجود تخلفات مکرر قطع سهمیه گردند.

🔹«روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان»