تعهد مدیرعامل کارخانه نساجی به راه‌اندازی مجدد بخشی از کارخانه با اشتغال حداقل ۵۰ نفر

در جلسه برنامه‌ریزی راه‌اندازی مجدد کارخانه نساجی مطرح شد؛

تعهد مدیرعامل کارخانه نساجی به راه‌اندازی مجدد بخشی از کارخانه با اشتغال حداقل ۵۰ نفر

✍️به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان، روز سه‌شنبه (۹۹/۰۷/۱۵) جلسه کارگروه رفع موانع تولید با موضوع هماهنگی و برنامه‌ریزی جهت راه اندازی مجدد کارخانه نساجی بوکان با حضور مهندس «امین‌زاده» فرماندار شهرستان بوکان، «حبیب‌زاده» نماینده مردم فهیم شهرستان بوکان در مجلس شورای اسلامی، رییس دادگستری شهرستان بوکان، رییس شورای اسلامی شهر و شهردار بوکان، روسای ادارات صمت و تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مدیرعامل کارخانه نساجی شهرستان بوکان برگزار گردید.

🔹در ابتدای جلسه «حبیب‌زاده» نماینده محترم مردم فهیم شهرستان بوکان در مجلس شورای اسلامی توضیحاتی در خصوص موضوع جلسه ارائه داد و با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری و سیاست‌های دولت برای حمایت از تولید و ایجاد اشتغال اظهار داشت: با توجه به شرایط موجود شهرستان بوکان بایستی توجه ویژه‌ای به رونق تولید و ایجاد فرصت‌های شغلی برای مردم داشته باشیم.

▫️«حبیب‌زاده» ادامه داد: متأسفانه کارخانه نساجی در سال‌های گذشته فعالیت آن تعطیل و ادامه این شرایط باعث استهلاک دستگاه‌ها خواهد شد که بایستی تمامی ادارات همکاری لازم را برای راه اندازی مجدد آن داشته باشند.

▫️وی ادامه داد: از مدیر عامل کارخانه نساجی انتظار داریم نسبت به رفع مشکلاتی که در گذشته باعث تعطیلی این کارخانه شده است اقدام نماید و اقدامات لازم را به درستی پیش ببرند.

🔹در خاتمه مهندس «امین‌زاده» فرماندار محترم شهرستان بوکان به جمع بندی مطالب اشاره شده در جلسه پرداخت اظهار نمود: خوشبختانه مطالبی که نماینده محترم در مجلس شورای اسلامی و روسای ادارات ابراز داشتند نشان دهنده عزم آنان برای حمایت و کمک به تولیدکنندگان و سرمایه‌گذاران در راستای ایجاد فرصت‌های شغلی جدید در سطح شهرستان بوکان است.

▫️مهندس «امین‌زاده» با اشاره به برخی از اقداماتی که برای راه‌اندازی مجدد این کارخانه شده است ادامه داد: در صورتی که سرمایه‌گذاران عزم جدی برای راه‌اندازی مجدد این کارخانه داشته باشند مسئولین شهرستان نیز آماده هرگونه همکاری هستند.

🔹لازم به ذکر است در پایان جلسه مدیر‌عامل کارخانه نساجی شهرستان بوکان متعهد گردید در مرحله اول تا بهمن‌ماه سال‌جاری نسبت به راه‌اندازی خط تولید کالای خواب با اشتغال حداقل ۵۰ نفر از ساکنان شهرستان اقدام نماید.

🔹همچنین مقرر گردید در خصوص ساماندهی و برنامه‌ریزی بلندمدت برای نحوه فعالیت این کارخانه در جلسات آتی کارگروه تصمصم‌گیری شود.

🔸 «روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان»

https://instagram.com/farmandaribukan

@Farmandaribukan1