تقدیر از واحد روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان

در آئین تجلیل از روابط عمومی‌های برتر آذربایجان‌غربی در طرح تابش امید صورت گرفت؛

تقدیر از واحد روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان

✍️ به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان، روز پنج‌شنبه (۹۹/۰۸/۲۹) آئین تجلیل از روابط عمومی‌های برتر آذربایجان‌غربی در طرح تابش امید با ریاست «مصطفوی» معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان‌غربی و با حضور مدیرکل حوزه استاندار و روابط عمومی استانداری، معاون مدیرکل روابط عمومی استانداری و تعدادی از مسئولین روابط عمومی‌ فرمانداری‌ها و دستگاه‌های اجرایی سطح استان برگزار گردید.

🔹لازم به ذکر است در این مراسم از واحد روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان به عنوان یکی از پنج روابط عمومی برتر فرمانداری‌های سطح استان تجلیل بعمل آمد.

 

معاون استاندار آذربایجان غربی:

روابط عمومی‌ها نقش موثری در تنویر افکار عمومی برای اجرای دقیق محدودیت‌های کرونایی برعهده دارند/ بیان عملکرد درست دولت به دور از بزرگنمایی یکی از وظایف اصلی روابط عمومی‌هاست/ همراهی و همکاری مردم و مسئولان باعث قطع زنجیره انتقال کرونا می شود

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی با تاکید بر اینکه اقناع سازی مردم و تنویر افکار عمومی تدبیری مهم در راستای کاهش ابتلا به کروناست گفت: روابط عمومی دستگاه های اجرائی نقش موثری در تنویر افکار عمومی برعهده دارند.

✍️به گزارش روابط عمومی استانداری آذربایجان غربی؛ علی مصطفوی در آئین تجلیل از روابط عمومی های برتر در طرح تابش امید با اشاره به تلاش وافر دولت برای ارتقای شاخص های زندگی تصریح کرد: معتقدیم هر دولتی با مشکلات و موفقیت هایی روبرو بوده و دولت تدبیر و امید همه توان خود را برای تامین رفاه مردم به کار گرفته است.

▫️وی افزود: علاوه بر تحریم های ظالمانه دشمن، ویروس کرونا نیز مزید بر علت شد تا اهداف تعیین شده به طور کامل محقق نشود.

▫️رییس شورای اطلاع رسانی گفت: با همه تلاشهای انجام گرفته اما به دلایل مختلف در بیان عملکرد ها خوب عمل نشد.

▫️مصطفوی افزود: احیای دریاچه ارومیه یکی از اقدامات شاخص دولت در ایران بشمار می رود و به زودی با افتتاح تونل انتقال آب به دریاچه این دستاورد تکمیل تر می شود.

▫️وی طرح تابش امید را اقدامی موثر دانست و افزود: انتظار می رود این طرح تداوم داشته تا نسبت به اطلاع رسانی اقدامات دولت اهتمام جدی تری صورت گیرد.

▫️معاون سیاسی، امنیتی و انتظامی استاندار آذربایجان غربی ابراز امیدواری نمود تا با همراهی روابط عمومی ها، رسانه ها و مردم طرح جدید محدودیت ها در استان بخوبی اجرا شود.

▫️در این مراسم از روابط عمومی های برتر در طرح تابش امید قدردانی شد.