«تودیع و معارفه مدیریت توزیع برق شهرستان بوکان»

🔹 «تودیع و معارفه مدیریت توزیع برق شهرستان بوکان»

✍️ به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان در روز پنج شنبه مورخ ۵ تیرماه ۱۳۹۹،  با حضور «خسروپور» سرپرست فرمانداری، «علی‌نژاد» معاون بهره برداری و «نمدی» معاون نیروی انسانی شرکت توزیع برق استان آذربایجان غربی از زحمات «محمدنیا» تقدیر و قدردانی به عمل آمد و «نصیری» به عنوان سرپرست مدیریت توزیع برق شهرستان بوکان منصوب گردید.

🔸 در این جلسه سرپرست فرمانداری خواستار نگاه ویژه مدیران استانی به شهرستان بوکان شد و مشکلات مرتبط با برق را از بزرگترین مسائل شهرستان عنوان و این مسائل را ناشی از کمبود منابع مالی و عدم نیازسنجی و پیگیری به موقع مشکلات دانست. وی بر لزوم حل و چاره اندیشی درخصوص واگذاری انشعابات گفت: مناطق خارج از محدوده با قدمت بیش از ۱۵ سال نیازمند خدمات هستند که از جمله آن‌‌ها ساکنان دهکده دامداران و شهرک جوانان هستند که بایستی رفع این معضل در برنامه ریزی‌ها مدیران استانی لحاظ گردد.

▫️«خسروپور» تحول در نگاه‌های مدیران  را حیاتی خواند و ادامه داد: امروزه خدمات برق جز نیازهای طبیعی و عادی مردم محسوب می‌شود و قابل قبول نیست که تعداد زیادی از خانوارهای شهرستان از این نعمت بی‌ بهره باشند.

▫️وی خاموشی‌های متعدد، مشکل روشنایی در سطح شهر بوکان و کاهش افت فشار برق در مناطق روستایی را از مشکلات شهرستان بیان کرد و افزود: مشکلات عادی سایر شهرها به دغدغه‌های جدی مردم شهرستان تبدیل شده است. وی در ادامه به موضوعاتی از قبیل فرسودگی شبکه، نیاز به وجود مرکز اتفاقات برق در سیمینه و جابجایی تیرهای برق پرداخت.

▫️سرپرست فرمانداری ضمن تقدیر و قدردانی از مدیر قبلی توزیع برق بوکان، انتصاب «نصیری» را به ایشان تبریک گفت و بیان داشت: مسئولیت داشتن در بوکان ساده نیست و با توجه به انتظارات به حق مردم نیازمند تلاش و جنگیدن شبانه‌روزی است و انتظار داریم شاهد تغییرات محسوس در کمترین زمان ممکن باشیم.

🔹 در پایان جلسه «علی‌نژاد» معان بهره‌برداری شرکت توزیع برق استان آذربایجان‌غربی در خصوص درخواست‌های شهرستان از جمله کاهش خاموشی‌های برق و بهبود روشنایی تعدادی از مناطق سطح شهر بوکان، خدمات دهی به دهکده دامداران و شهرک جوانان، جابجایی تیرهای برق قول مساعد دادند که چاره‌اندیشی و در سریعترین زمان ممکن به نتیجه برسند.

🔸 «روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان»