تفاهم نامه‌ای فی‌مابین فرمانداری، بیمارستان و سازمان فنی و حرفه‌ای

تفاهم نامه‌ای فی‌مابین فرمانداری، بیمارستان و سازمان فنی و حرفه‌ای
در راستای اجرای مصوبات ستاد پیشگیری از شیوع بیماری کرونا، جلسه‌ای با حضور «خسروپور» سرپرست فرمانداری، روسای بیمارستان شهید قلی‌پور و سازمان فنی و حرفه‌ای و جمعی از خیرین بخش سلامت در چهارشنبه، مورخ ۱۴ اسفندماه ۱۳۹۸ و در محل فرمانداری برگزار شد.

🔸در راستای اجرای مصوبات ستاد پیشگیری از شیوع بیماری کرونا، جلسه‌ای با حضور «خسروپور» سرپرست فرمانداری، روسای بیمارستان شهید قلی‌پور و سازمان فنی و حرفه‌ای و جمعی از خیرین بخش سلامت در چهارشنبه، مورخ ۱۴ اسفندماه ۱۳۹۸ و در محل فرمانداری برگزار شد.

✍️به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان، در این جلسه تفاهم نامه‌ای فی‌مابین فرمانداری، بیمارستان و سازمان فنی و حرفه‌ای و یکی از تولید کنندگان منعقد شد و مقرر گردید سازمان فنی و حرفه‌ای روزانه ۱۰۰۰ ماسک تولید و در اختیار شبکه بهداشت و درمان قرار دهد.

🔸همچنین مقرر شد یکی از تولید کنندگان داخلی کیت حفاظتی مورد نیاز بیمارستان را در اسرع وقت زیر نظر اداره فنی و حرفه ای تولید و در اختیار بیمارستان قرار دهد.

🔸شایان ذکر است توسط یکی از خیرین بوکانی دو عدد دستگاه تب‌سنج و مادون قرمز Infrared  و دو عدد دستگاه پالس اکسیمتر انگشتی  در اختیار اکیپ غربالگری قرار گرفت.

 

🔹«روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان»