اطلاعیه روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان

اطلاعیه روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان
در روزهای اخیر شیوع ویروس کرونا باعث نگرانی و اضطراب همه شما عزیزان شده است و مسئولان و متصدیان حوزه سلامت به خاطر شیوع این ویروس روزهای سختی در پیش دارند و همه مردم با استرس شرایط پیش آمده را دنبال و برای غلبه بر این بیماری دست دعا بلند می‌کنند و برای سلامتی و موفقیت جامعه پزشکی و پرستاری از خداوند متعال استمداد می طلبند...

🔹همشهریان عزیز و گرانقدر
در روزهای اخیر شیوع ویروس کرونا باعث نگرانی و اضطراب همه شما عزیزان شده است و مسئولان و متصدیان حوزه سلامت به خاطر شیوع این ویروس روزهای سختی در پیش دارند و همه مردم با استرس شرایط پیش آمده را دنبال و برای غلبه بر این بیماری دست دعا بلند می‌کنند و برای سلامتی و موفقیت جامعه پزشکی و پرستاری از خداوند متعال استمداد می طلبند.

امروز همه ما خواهانیم که این عزیزان را در خط مقدم مبارزه با بیماری کرونا همراهی کنیم و بدون همکاری مردم، مبارزه طولانی تر و سخت تر خواهد شد و همه ما آگاهیم که امکانات محدود است و همین مساله  همشهریان را نگران کرده است. اما همت بلند و همکاری شما بزرگواران چاره‌ساز است که با پیشگیری و رعایت پیام‌های بهداشتی نقش خود را ایفا کنید.

بی شک یکی از راه‌های پیشگیری عدم حضور در اماکن عمومی و هر نوع تجمعات و مراسمات است و لازم است از ترددهای غیر‌ضروری در سطح شهر خودداری نموده و اگر همت و یاری جمعی همراه باشد شک نکنید بر این ویروس غلبه خواهد شد و مطمئن باشید مسئولان شهرستان هر آنچه در توان دارند دریغ نخواهند کرد و پشتیبان و در کنار مسئولان دلسوز  شبکه بهداشت و درمان‌ هستند.

امروز همه امید مردم به دستان پرتوان پزشکان متعهد، پرستاران دلسوز و دیگر متصدیان این حوزه بوده که تعهد را بر سلامتی و آسایش خود ترجیح می‌دهند.
پزشکان، پرستاران، داروسازان، مسئولان، متصدیان و پرسنل حوزه بهداشت و درمان شهرستان بوکان همانند دیگر هموطنان، امروز در مقابل آزمونی سخت قرار گرفته اند که مطمئنا با علمِ همراه با تعهد و نوع دوستی، از این شرایط با همراهی مردم عبور خواهند کرد.

لازم می‌دانیم مراتب سپاسگزاری و قدرشناسی خود را به محضر همه دست اندرکاران حوزه سلامتِ دیار عزیزمان بوکان اعلام و از خداوند متعال سلامتی و قوت قلب همشهریان عزیز را مسئلت داریم.

«روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان»