پلمب قلیان سرا

پلمب قلیان سرا
در راستای اجرای مصوبات ستاد پیشگیری از شیوع بیماری کرونا، بازرسی‌های مستمر گشت تلفیقی متشکل از کارشناسان فرمانداری، اتاق اصناف، مرکز بهداشت و پلیس اماکن عمومی از سطح شهر بوکان و حومه صورت می‌گیرد و از فعالیت قلیان سراها جلوگیری و با متخلفان برخورد قانونی خواهد شد.

🔹در راستای اجرای مصوبات ستاد پیشگیری از شیوع بیماری کرونا، بازرسی‌های مستمر گشت تلفیقی متشکل از کارشناسان فرمانداری، اتاق اصناف، مرکز بهداشت و پلیس اماکن عمومی از سطح شهر بوکان و حومه صورت می‌گیرد و از فعالیت قلیان سراها جلوگیری و با متخلفان برخورد قانونی خواهد شد.

🔸خوشبختانه اکثر قلیان سراها پس از شیوع این بیماری فعالیت خود را تعطیل کردند و در روزهای گذشته تعداد محدودی از قلیان سراها که به صورت غیر قانونی فعالیت داشتند پلمپ شدند.

🔸شایان ذکر است در آخرین بازرسی که دوشنبه شب (۹۸/۱۲/۱۲) صورت گرفت هیچکدام از قلیان سراها فعالیت نداشتند.

☎️شهروندان محترم در صورت مشاهده هرگونه مواردی می‌توانند با شماره تماس ۴۶۲۶۰۱۲۴، واحد بازرسی اتاق اصناف شهرستان بوکان تماس بگیرند.

🔸🔸🔸مجددا از تمامی شهروندان محترم خواهشمندیم برای جلوگیری از شیوع بیماری کرونا ضمن رعایت نکات بهداشتی در خانه بمانند و از تردد در سطح شهر و حضور در تجمعات و اماکن عمومی خودداری نمایند.

🔹«روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان»