برگزاری سومین نشست شورای بخشداران شهرستان بوکان

برگزاری سومین نشست شورای بخشداران شهرستان بوکان

✍️ به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان، روز یک‌شنبه (۱۳۹۹/۰۹/۰۲) سومین نشست شورای بخشداران بوکان با ریاست «امین‌زاده» فرماندار شهرستان بوکان و حضور بخشداران مرکزی و سیمینه و کارشناسان فرمانداری با محوریت ساخت و سازهای غیرمجاز در محل فرمانداری شهرستان بوکان برگزار گردید.

🔹در ابتدای این نشست فرماندار شهرستان بوکان برگزاری منظم و مداوم نشست شورای بخشداران را ضروری عنوان کرد و گفت: لازم است پیگیری و رسیدگی به مطالبات مردم روستاهای شهرستان با مدیریت بخشداران در اولویت قرار گیرد.

▫️«امین‌زاده» جلوگیری از ساخت و سازهای غیرمجاز را نیازمند برخورد قاطع خواند و افزود: تشدید نظارت‌ها، برخورد قاطع، ارجاع به مراجع قضایی و پیگیری تا حصول نتیجه بایستی در دستور کار بخشداران و دستگاه‌های متولی از جمله جهاد کشاورزی، منابع طبیعی، راه و شهرسازی، بنیاد مسکن و شهرداری‌ها قرار گیرد.

▫️وی در ادامه به موضوعاتی از قبیل جابجایی تیرهای برق روستایی واقع در معابر، لزوم اتخاذ تمهیدات لازم جهت جذب کامل سهمیه قیر رایگان، ساماندهی معابر داخل روستایی با همکاری اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای و بخشداران، تشدید برخورد با برداشت کنندگان غیرمجاز مصالح رودخانه‌ای از طریق اداره صمت و منابع آب اشاره کرد.