با مدیران و رؤسای ناکارآمد و بدون برنامه قاطعانه برخورد خواهد شد


 

🔺سرپرست فرماندار بوکان: دولت سیزدهم دولت خدمتگزاری است و هرگونه کم‌فروشی در خدمت به مردم را ظلم دانست و گفت: با مدیران کم کار قاطعانه برخورد می‌کنیم.

📝به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان چهارمین جلسه شورای اداری شهرستان روز سه‌شنبه مورخه ٢١ دی ماه 1400 در محل سالن شهید رجائی فرمانداری شهرستان با حضور اعضای شورا برگزار شد.

 ❇️باباخان اسکندری در این جلسه عنوان کرد: لازمه تبدیل ظرفیت‌های بالقوه شهرستان به بالفعل همدلی، تلاش جهادی و رفع موانع بوده و در این زمینه هیچ قصوری پذیرفتنی نیست.

وی گفت: خدا را شاکرم که توفیق خدمت به مردم این شهرستان نصیبم شد و امیدوارم با هم اندیشی و همدلی بتوانیم در راستای توسعه شهرستان گام برداریم.

اسکندری با تاکید بر وجود ظرفیت‌های فراوان در شهرستان، ابراز کرد: این مردم شایسته این محرومیت‌ها نیستند و با تمام وجود و اعتماد به مجموعه همکاران تلاش می‌کنیم که مشکلات برطرف شود.

وی خواستار تلاش مضاعف از مسئولان و مدیران دستگاه‌های اجرایی شد و تأکید کرد که در تمامی جلسات شورای اداری حضور مدیران و رؤسا اجباری بوده و از فرستادن نماینده یا معاون اکیداً خودداری شود. اسکندری افزود: با هر گونه عزل و جذب غیرقانونی در ادارات به جد برخورد خواهد شد.

اسکندری اظهار داشت: باید برنامه ریزی ها به گونه ای باشد که شهرستان به جایگاه واقعی خود برسد و از توان نماینده شهرستان برای حل مسائل و مشکلات استفاده خواهیم کرد تا شرمنده مردم نباشیم

فرماندار بوکان در پایان سخنانش گفت: درست است که از عمق محرومیت‌ها کاسته شده ولی هنوز مشکلاتی وجود دارد و می‌طلبد با برنامه ریزی اصولی برای برطرف کردن این مشکلات اقدام شود و بدون شک مردم قدردان خدمتگزاران واقعی هستند. هم اکنون دوران همت همه دستگاهها است و کار باید میدانی باشد؛ مردم به این دولت دل بسته اند و امیدواریم مسئولان شهرستانی با درک این اولویت و با کوششی که دولت جدید انتظار دارد مشکلات موجود را حل کنند.

@farmandaribukan