‍ برگزاری جلسه مشترک شورای آموزش و پرورش و شورای پشتیبانی سواد آموزی شهرستان

‍  برگزاری جلسه مشترک شورای آموزش و پرورش و شورای پشتیبانی سواد آموزی شهرستان
‍ به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان جلسه مشترک شورای آموزش و پرورش و شورای پشتیبانی سواد آموزی با ریاست " خسروپور" سرپرست فرمانداری شهرستان بوکان و با حضور بخشدار سیمینه، اعضای شورای اسلامی شهر بوکان، مدیریت آموزش و پرورش، روسای ادارات مربوطه و اعضای شورای آموزش و پرورش روز چهار شنبه ۵ تیر ماه ۹۸در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید.

‍  برگزاری جلسه مشترک شورای آموزش و پرورش و شورای پشتیبانی سواد آموزی شهرستان

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان جلسه مشترک شورای آموزش و پرورش و شورای پشتیبانی سواد آموزی با ریاست " خسروپور" سرپرست فرمانداری شهرستان بوکان و با حضور بخشدار سیمینه، اعضای شورای اسلامی شهر بوکان، مدیریت آموزش و پرورش، روسای ادارات مربوطه و اعضای شورای آموزش و پرورش روز چهار شنبه ۵ تیر ماه ۹۸در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید.

در این جلسه سرپرست فرمانداری شهرستان بوکان ضمن تقدیر از مدیریت آموزش و پرورش بخاطر تحولات اساسی در این حوزه در چند سال اخیر اظهار داشت: معلمان این شهرستان در حد توان خود جهت رشد و تربیت نیروی ماهر و کارآمد تلاش نموده به طوری که شاهد کسب رتبه برتر در سال ۹۷ در حوزه سواد آموزی و همچنین پرورش نخبگان در سطح شهرستان هستیم.

خسروپور با اشاره به نقش و جایگاه آموزش و پرورش در جامعه افزود: آموزش و پرورش در جامعه نقش اساسی را عهده دار می باشد و از اهمیت و جایگاه خاصی برخوردار بوده لذا  همه وظیفه داریم در راستای تحقق اهداف آن در تلاش باشیم.

وی گفت: باید مشکلات آموزش و پرورش را صاحب نظران شورای آموزش و پرورش منعکس کنند و مجموعه شهرستان نیز در راستای رفع این مشکلات در تلاش باشد‌.

سرپرست فرمانداری شهرستان بوکان با اشاره به دغدغه اعضای شورای آموزش و پرورش در خصوص آسیب های اجتماعی اظهار داشت: باید آموزش و پرورش با برگزاری کلاس ها و کارگاههای آموزشی در حوزه آسیب های ورود جدی داشته باشد.

خسروپور در ادامه با اشاره به مناطق محروم شهرستان افزود: توجه به مسائل و مشکلات آموزشی در این مناطق ضروری بوده و انتظار می رود با استفاده از معلمان مجرب و توانا در جهت ارتقاء  فعالیتهای آموزشی در این مناطق گام برداریم.

وی در ادامه با اشاره به برگزاری کنکور سال ۹۸ گفت: همه ما موظف هستیم در راستای تامین محیطی آرام با امکانات مناسب و امنیت و آرامش بالا در راستای برگزاری هر چه بهتر کنکور در تلاش باشیم.