‍ 🔵 برگزاری جلسه بررسی وضعیت آب و برق شهرستان بوکان در فصل تابستان

✍ به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان جلسه بررسی وضعیت آب و برق شهرستان بوکان در فصل تابستان با ریاست خسروپور معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری شهرستان بوکان و با حضور بخشداران مرکزی و سیمینه ومسئولین اوارات مربوطه در محل فرمانداری برگزار گردید.

🔶 در این جلسه معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری شهرستان بوکان به وضعیت قطعی های مکرر برق در چند روز اخیر پرداخت و گفت:  طبق اعلام شرکت توزیع برق قطعی ها  جزو برنامه خاموشی این شرکت بوده و در سراسر استان اعمال می شود.

 🔶 وی در ادمه گفت: باید در شهرستان بوکان ۸ مگاوات صرفه جویی را در این ایام داشته باشیم و بر همین اساس برنامه های خاصی در شهرستان اجرا خواهد شد.

🔶 خسروپور افزود: باید اعمال خاموشی با برنامه و اطلاع رسانی به مردم صورت پذیرد و اتفاقات برق شهرستان نیز به صورت ۲۴ ساعته جوابگوی تلفن های مردم باشد و همزمان تعداد اکیپ های اتفاقات جهت اقدام سریع افزایش یابد.

🔶 وی سپس بر صرفه جویی در مصرف آب و برق تاکید کرد و گفت: باید در زمان پیک مصرف وضعیت مصرف آب و برق در ادارات دولتی، واحدهای تولیدی و چاه های کشاورزی کنترل شود.

🔶 معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری شهرستان بوکان در ادامه اظهار داشت:وضعیت تامین آب شرب شهر بوکان عادی بوده و فقط در برخی مناطق دارای افت فشار می باشد که با بهره برداری از مخزن ۲۰۰۰ متر مکعبی این مشکل نیز برطرف خواهد شد.

🔶  در ادامه این جلسه خسرو پور وضعیت تامین آب شرب روستایی را نگران کننده دانست و افزود: قطعی های مکرر برق این مشکل را دو چندان نموده و از اداره برق شهرستان خواست حتی المقدور برق مجتمع های آب روستایی که بالای ۹۰ درصد آب شرب روستاها را تامین می کنند را جزو برنامه خاموشی قرار ندهد.

🔶 وی در پایان بر استفاده از ظرفیت کامل پست برق ۲۳۰ کیلو ولت جهت کنترل افت فشار تاکید کرد و گفت: پیگیری های لازم در این خصوص صورت پذیرفته است.


✅ روابط عمومی فرمانداری بوکان
🌐 https://sapp.ir/governorboukan