🔵 برگزاری جلسه بررسی وضعیت تصفیه خانه و خط انتقال پساب شهرک صنعتی اوچتپه

✍ به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان جلسه بررسی وضعیت تصفیه خانه و خط انتقال پساب تصفیه خانه شهرک صنعتی با ریاست دکتر خسروی فرماندار شهرستان بوکان و با حضور مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان آذربایجان غربی، معاون محیط زیست استان ، معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار و مسئولین مربوطه در محل سالن اجلاس فرمانداری برگزار گردید.

🔶 در این جلسه فرماندار شهرستان بوکان در سخنانی ضمن تقدیر از بازدید میدانی مدیر عامل شرکت شهرک صنعتی خواستار تسریع در رفع نواقص تصفیه خانه فاضلاب شهرک به لحاظ پیش آمدن مشکلات عدیده اجتماعی و محیطی در منطقه شد.

🔶 دکتر خسروی با اشاره به ضرورت تامین اعتبار خط انتقال قول مساعد به تامین اعتبار صد در صدی ۲۱۵ میلیون تومان اعتبار را برای این پروژه بیان نمود.

🔶 وی در ادامه با توجه به فرا رسیدن فصل گرما و تشدید پیک آلودگی تصفیه خانه خواستار رسیدگی عاجل به مشکلات تصفیه خانه و استارت فاز ۲ تصفیه خانه شد.

🔶 شایان ذکر است در پایان این جلسه مصوباتی به شرخ ذیل اتخاذ گردید:

۱- مقرر گردید از طریق شرکت شهرکهای صنعتی آذربایجان غربی و به لحاظ ضرورت امر اقدام عاجل به اجرای ادامه خط انتقال شهرک به طول ۷۰۰متر از طریق منابع داخلی و پیمانکاران شرکت معمول گردد.

۲-  در اسرع وقت اقدامات لازم به ساماندهی وضعیت فعلی تصفیه خانه اقدام و نیز اقدامات متعاقب نسبت به اجرای فاز ۲ تصفیه خانه معمول گردد.

۳- اداره محیط زیست با همکاری شهرک صنعتی نسبت به انجام آزمایش مرتب پساب واحدها از طریق قرارداد با آزمایشگاه های دارای صلاحیت  اقدام نمایند.

✅ روابط عمومی فرمانداری بوکان
🌐 https://sapp.ir/governorboukan