نسخه چاپی خبر

 


 www.ostan-ag.gov.ir

فرماندار شهرستان بوکان :استادیوم 5000 نفری بوکان در خرداد ماه سال 92 به بهره برداری خواهد رسید

فرماندار شهرستان بوکان :استادیوم 5000 نفری بوکان در خرداد ماه سال 92 به بهره برداری خواهد رسید

فرماندار شهرستان بوکان  در رابطه با روند پیشرفت پروژه احداث استادیوم ورزشی 5000 نفری بوکان که از جمله طرح های مهر ماندگار در آذربایجان غربی است بیان اشت:استادیوم ورزشی پنج هزار نفری بوکان که تاکنون بیش از 3میلیارد تومان اعتبار برای آن هزینه شده است درخرداد ماه سال آینده افتتاح و به بهره برداری خواهد رسید.
عباسی در ادامه افزود: وزرشگاه پنج هزار نفری بوکان از مصوبات دور اول سفر رئیس محترم جمهور به استان آذربایجان غربی می باشد که درتیرماه سال 88 با حضور معاونت محترم رئس جمهور عمليات احداث آن آغاز شد.
عباسی گفت :اين ورزشگاه با اعتباري بالغ بر 63 ميليارد ريال و در زميني به مساحت 24 هكتار احداث مي‌شود، و تاکنون بیش از سی میلیارد ریال در این پروژه هزینه شده است
فرماندار شهرستان بوکان افزود: اين پروژه که در حال حاضر از 78درصد پيشرفت فيزيكي برخوردار است شامل بخشهای مختلفی همچون سالنهای سرپوشیده ، زمين ورزشی فوتبال استاندارد، پيست دوميداني،جایگاه خبرنگاران و داوران،بخش اداری ،سالن بدنسازي و رختكن مي باشد.وبا بهره‌برداري از اين ورزشگاه سرانه فضاي ورزشي شهرستان براي هر نفر به 62 سانتي‌متر ارتقاء خواهد يافت.
عباسی گفت: با توجه به اقدامات متعددی که به منظور گسترش فضاهای ورزشی در طول دولت نهم و دهم صورت گرفته است. فضاهای ورزشی موجود در این شهرستان نسبت یه هفت سال قبل ، سه برابر افزایش یافته است
 الاربعاء, ديسمبر 12, 2012  01:12 ب.ظ